Frézování pařezů

Frézování pařezů až 20 cm pod úroveň terénu

Naše služby jsou ideálním řešením pro odstranění nežádoucích pařezů z Vaší zahrady nebo pozemku. Nabízíme frézování pařezů až do hloubky 20 cm pod úroveň terénu, což zajišťuje důkladné a estetické odstranění pařezů. Tato hloubka je ideální pro pozdější zatravnění nebo výsadbu nových rostlin.

Frézování pařezů
Frézování pařezů

Přístup i ve špatně dostupném terénu

Naše moderní a výkonné frézy jsou schopné pracovat i ve špatně dostupném terénu. Díky šířce pouhých 80 cm se naše fréza dostane i do úzkých prostor, což je ideální pro zahrady s omezeným přístupem.

Proč si vybrat naše služby frézování pařezů

  • Odstranění pařezů frézováním je rychlé, efektivní a nezanechává významné stopy v terénu.
  • Ušetříte čas a námahu spojenou s tradičními metodami odstraňování pařezů.
  • Nabízíme konkurenční ceny a přizpůsobujeme se specifickým potřebám každého klienta.

Naše služby

Kácení z lana - Jan Honzajk

Výškové práce

Chystáte se na opravy, čištění či instalaci vysoko nad zemí a pro malý rozsah práce je použití lešení neúměrně nákladné? Pak určitě oceníte naše služby prováděné z lana, či plošiny.

Mytí střech

Provádíme mytí střech a fasád tlakovou vodou, kdy odstraňujeme nečistoty, mech, řasy a lišejník. Dále provádíme nástřik preventivními přípravky.

Prořez stromů Ústí nad Labem

Prořez stromů

Nabízíme komplexní služby prořezávání stromů, které jsou klíčové pro bezpečnost v okolí stromů, prevenci nemocí stromů a také pro prosvětlení prostoru.

Frézování pařezů

Provádíme frézování pařezů až 20 cm pod úroveň terénu. Manipulace s frézou je možná i ve špatně dostupném terénu až do šíře 80 cm.

Kácení z lana

Pokud potřebujete profesionálně odstranit pařez z Vašeho pozemku, neváhejte nás kontaktovat pro bezplatnou konzultaci.